Komu je oddlužnění určeno

Zbavte se dluhů jednou provždy. Jak na to? Pomůže samozřejmě unikátní a oblíbené oddlužnění. Pokud vás zajímá, zda na něho dosáhnete právě vy, může vám v prvním kroku pomoci naše kalkulačka oddlužnění. Tu najdete právě na našem webu, kde ji stačí pod vedením našeho online poradce snadno vyplnit. A pokud vás zajímají informace konkrétní, pojďme zjistit, komu je aktuální insolvence a způsob oddlužnění určeno.

Oddlužnění je pro každou fyzickou osobu

Pokud jste reálnou fyzickou osobou, máte jistotu v tom, že je oddlužnění právě pro vás samotné. Kdo tedy této možnosti využít nemůže, to jsou firmy. Z hlediska fyzických osob to samozřejmě mohou být nejenom zaměstnanci, protože možné je také oddlužnění OSVČ. Tedy lidí, kteří vlastní živnostenské oprávnění a na své živobytí si vydělávají právě podnikáním. A pokud vás zajímá, jak je to s podnikatelskými dluhy, neváhejte se na nás také obrátit. I ty je možné řešit.

Při žádosti o oddlužení je třeba mít alespoň dva věřitele

Zapomenout bychom neměli ani na fakt, že oddlužení je určeno také tomu, kdo má alespoň dva věřitele. Jejich maximální počet není omezen. Stejně tak není omezena ani maximální výše celkových dluhů. Co je však při žádosti o oddlužení nezbytné, to je informace spojená s tím, že dluhy musí být po splatnosti. Stejně tak je důležité to, že nesměli vzniknout úmyslně. Co roli nehraje, to je jejich charakter. Tedy zda je vaše žádost založena na oddlužnění nemovitosti, nebo rozpočtu jako celku.

Pro toho, kdo se ještě neoddlužoval

Důležitým faktem je informace o tom, že oddlužnění může být realizováno jenom u toho, kdo tento proces ještě nikdy předtím nepodstoupil. V tomto je náš stát poměrně přísný. Jeho cílem je totiž nabídnout lidem druhou šanci, ale rozhodně jim nechtějí nabídnout neustále využívanou pomůcku spojenou s mazáním všech pravidelných dluhů.