O nás

Využít na oddlužnění profesionála rozhodně není žádným problémem. A to z toho důvodu, že aktuální insolvence a způsob oddlužnění tuto možnost nezakazují a nevylučují. A jedním z takových profesionálů jsme samozřejmě i my, a tak vám jsme schopni nabídnout skutečně profesionální přístup, stejně jako služby. Podívejte se na několik základních informací o nás samotných.

V segmentu oddlužnění máme bohaté zkušenosti

Rozhodně nejsme na trhu žádným nováčkem. Právě naopak. Jak dokládají naše zkušenosti a historie, v segmentu oddlužnění máme velmi bohaté zkušenosti. To souvisí i s tím, na jaké dluhy a na jaké klienty se umíme zaměřit. Není pro nás problém řešit dluhy velké i malé, stejně jako dokážeme pomoci zaměstnancům, či umíme zrealizovat také oddlužnění OSVČ. Nezapomínejme také na další důležitou věc, kterou rozhodně není nic jiného, než i možnost řešit dluhy soukromé, nebo poradenství v oblasti dluhů firemních.

Při oddlužení dbáme na férový přístup

Jak naši klienti potvrzují, jsme nejenom společností s dlouholetými zkušenostmi v oblasti oddlužení. Naším cílem je také nabízet skutečně férové služby. Chceme být pro naše klienty pomocí, a to jak v rámci oddlužnění nemovitosti, nebo v rámci jiných forem toho, jak zachránit majetek a zbavit se dluhů. U nás za všech okolností víte, co pro vás dokážeme udělat a jak může vaše žádost dopadnout. A jelikož víme, jak na to, můžeme garantovat i vysokou schvalovatelnost.

Rychle, jednoduše a online

Jak zjistit konkrétní možnosti, nebo jak si podat žádost o odlužnění právě u nás? Cesta je více než jednoduchá. K dispozici vám je nejenom kalkulačka oddlužnění, ale i nonstop přítomný oddlužovací poradce, který vás provede jednotlivými kroky, stejně jako je to právě on, kdo dokáže navrhnout odpovídající a samozřejmě také správné řešení. Díky tomu můžete využít třeba i toho, že je vám až 70% dluhů definitivně odpuštěno.