Oddlužnění nemovitosti

Nejste zaměstnancem, a přesto chcete požádat o oddlužnění? Není to vůbec žádný problém, jelikož i tato možnost existuje a i toto možnost samozřejmě dokážeme nabídnout i vám samotným. Stačí udělat první krok – k dispozici vám je kalkulačka oddlužnění, pomocí které ihned zjistíte, jak může vaše oddlužnění OSVČ vypadat. A pokud si nebudete vědět rady, je přítomen náš zkušený online poradce.

Oddlužnění OSVČ je pro každého živnostníka

Nejsou to jenom běžní zaměstnanci, jelikož to jsou právě i živnostníci, kteří mohou využít všech zajímavých výhod, které může právě oddlužnění OSVČ přinášet. Samozřejmostí je první krok, kterým je žádost, spojená s nutností doložit příjem. Místo výplatních pásek je využito daňové přiznání z posledních let. Je tedy jasné, že administrativa spojená s tímto krokem rozhodně není nijak přehnaná a tak i živnostníci mohou dané oddlužnění zvládnout. A jaké další podmínky aktuální insolvence a způsob oddlužnění nabídnou?

V rámci oddlužení lze řešit nejenom soukromé dluhy

Zajímavou možnost nabídne oddlužnění OSVČ v oblasti, která se týká dluhů jako takových. Primárně platí, že by se v rámci oddlužení měly řešit výhradně dluhy soukromé. Jsou ale i výjimky a tak existují cesty, jak mohou být řešeny také problémy, které se týkají zadluženosti firemní. Pokud využijete našich služeb, dokážeme vám poradit konkrétní postupy, které mohou vést k tomu, že se zbavíte i těchto dluhů. I v tom je výhoda této cesty, která je spojena s námi.

Oddlužnění přináší řadu výhod

Jaké má vlastně oddlužnění OSVČ konkrétní výhody? Pokud se na ně podíváme společně, neměli bychom zapomínat hlavně na to, že lze řešit různé varianty dluhů, kam spadá i oddlužnění nemovitosti. Výhodou je ale i pětileté období, po které lze závazky jednoduše splácet. To hlavní jsme si však nechali na konce. Jde o to, že v rámci oddlužnění může být živnostníkům odpuštěno třeba až 70 dluhů a přesto začnou svůj život s čistým štítem.