Proč využít oddlužnění

Chcete řešit své dluhy a tak hledáte cesty, jakými je nejlepší se vydat? Pokud ano, je právě oddlužení jednou z nich. Nejenom, že je spojeno s řadou výhod. Je také spojeno s tím, že vám dokážeme pomoci. Prvním krokem ke zjištění možností je naše kalkulačka oddlužnění, která je dostupná online. A jaké jsou další důvody pro využití této cesty?

Oddlužnění je zákonné a legální

To je patrně jeden z hlavních důvodů a také jedna z hlavních výhod, proč se vydat právě touto konkrétní cestou. Neměli bychom totiž zapomínat na to, oddlužnění je dílem našich zákonodárců. A to proto, aby mohli zadlužení občané opět žít spokojený a bezproblémový život. Z toho logicky vyplývají také různé výhody, které lze využít a které aktuální insolvence a způsob oddlužnění nabízejí. Pozor však na jeden důležitý fakt – oddlužit se lze jenom jednou za život.

Během oddlužení získáváte ochranu před věřiteli

Už se nebudete muset bát toho, že před vašimi dveřmi bude stát vymahač, stejně jako se nemusíte bát otravných telefonátů, nebo snad toho, že jednou vám vše zabaví exekutor. Během oddlužení totiž získáváte od soudu plnou ochranu a tak celé hrazení dluhů je právě v jeho režii. Díky tomu získáte plnou ochranu před současnými věřiteli, což je také jeden z podstatných důvodů, proč se touto cestou vydat. Zvláště, pokud vám jde o oddlužnění nemovitosti, o kterou nechcete kvůli exekutorovi přijít.

Postup může být jednoduchý

Třetím důvodem, proč se touto cestou vydat, může být zcela určitě také jednoduchost. I když nevíte, co vyplnit v žádosti o oddlužnění, nebo kam ji podat, není třeba zoufat. Jsme tu my a tak vám pomůžeme. Dokážeme zajistit jak oddlužení fyzických osob pracujících, tak i oddlužnění OSVČ. A to vše rychle, jednoduše a bez jakýchkoliv komplikací. Pomohli jsme už řadě klientů a tak si můžete být jisti tím, že dokážeme pomoci také vám samotným.